Gå til indhold
FORSIDEN | FOR ANSATTE | PRINT | SITEMAP |

Psykiatrien i Region SyddanmarkTil forsiden

Uddannelseskoordinerende Yngre Læger

Nedenfor finder du en oversigt over afdelingernes uddannelseskoordinerende yngre læger:

 

Psykiatrisk Afdeling Esbjerg

Anja Friis Elliott

E-mail: Anja.Friis.Elliott@rsyd.dk

 

Psykiatrisk Afdeling Middelfart

Delicia Lili Sfichiu

E-mail: Delicia.Lili.Sfichiu@rsyd.dk

 

Psykiatrisk Afdeling Odense - universitetsfunktion

Louise Jensen

E-mail: Louise.Jensen1@rsyd.dk

 


Psykiatrisk Afdeling Svendborg

Laurits Juhl Heinsen 

Email: Laurits.Juhl.Heinsen2@rsyd.dk

 

Psykiatrisk Afdeling Vejle

Elham Hooshyarrad

E-mail: Elham.Hooshyarrad2@rsyd.dk

 

Psykiatrisk Afdeling Aabenraa

Kjartan Bergqvist 

E-mail: Kjartan.Bergqvist@rsyd.dk

 

Børne- og Ungdomspsykiatri Odense - universitesfunktion

Lene Andersen 

E-mail: Lene.Andersen2@rsyd.dk

 

Børne- og Ungdomspsykiatri Sydjylland 

Anh Thao Nguyen Andersen 

E-mail: Anh.Thao.Nguyen.Andersen@rsyd.dk

Cecilie Kamuk Esbensen 

E-mail: Cecilie.Kamuk.Esbensen@rsyd.dk 

 

 

 

Opdateret d. 26. maj 2020

Kontaktperson: Marika Dalsgaard Aagaard, tlf. 21803462 eller Marika.Dalsgaard.Aagaard@rsyd.dk 

 


Siden er sidst opdateret 26-5-2020



Psykiatrien i Region Syddanmark | Lille Grundet Hulvej 25, bygning P | 7100 Vejle | Kontakt | Tilgængelighedserklæring